مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تامین سرمایه دماوند برگزار می شود

مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تامین سرمایه دماوند برگزار می شود
تامین سرمایه دماوند سهامداران را برای برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سال مالی منتهی به 31 شهریور 1401 فراخواند.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه دماوند، از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز سه شنبه مورخ 1400/12/24 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس خیابان ولیعصر، بالاتر از میرداماد، خیابان سرو، پلاک 58، سالن اجتماعات شرکت سرمایه گذاری غدیر برگزار خواهد شد، حضور بهم رسانند.
دستور جلسه انتخاب اعضای هیئت‌مدیره و سایر مواردی است که به موجب قانون تجارت در صلاحیت مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده باشد.
همچنین در خصوص نحوه دریافت برگ حضور در جلسه  و با عنایت به ابلاغیه شماره166547/121 مورخ1400/10/04 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص الزامات وزارت بهداشت در مجامع عمومی به اطلاع می رساند، همراه داشتن کارت واکسن و استفاده از ماسک در طول برگزاری مجمع الزامی است. لذا کلیه سهامداران محترم یا نمایندگان قانونی آنان با توجه به توضیحات فوق الذکر می توانند به منظور اخذ برگه ورود به جلسه در روز برگزاری مجمع با در دست داشتن اصل برگه سپرده سهام و حسب مورد معرفی نامه از شخص حقوقی یا وکالت نامه رسمی و کارت ملی به محل برگزاری مجمع مراجعه فرمایند.

 

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *