مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده تامین سرمایه دماوند برگزار می شود

[vc_row][vc_column][vc_column_text css_animation=”bounceInRight”]

تامین سرمایه دماوند سهامداران را برای برگزاری مجمع عمومی عادی به طور فوق العاده سال مالی منتهی به 31 شهریور 1401 فراخواند.
به گزارش روابط عمومی تامین سرمایه دماوند، از کلیه سهامداران ، وکیل یا قائم مقام قانونی صاحب سهم و همچنین نماینده یا نمایندگان اشخاص حقوقی دعوت می شود تا در جلسه مجمع عمومی این شرکت که در ساعت 14:00 روز سه شنبه مورخ 1400/12/24 در استان تهران ،شهر تهران به آدرس خيابان وليعصر، بالاتر از ميرداماد، خيابان سرو، پلاک 58، سالن اجتماعات شرکت سرمايه گذاري غدير برگزار خواهد شد، حضور بهم رسانند.
دستور جلسه انتخاب اعضای هیئت‌مدیره و ساير مواردي است که به موجب قانون تجارت در صلاحيت مجمع عمومي عادي به طور فوق العاده باشد.
همچنین در خصوص نحوه دریافت برگ حضور در جلسه  و با عنايت به ابلاغيه شماره166547/121 مورخ1400/10/04 سازمان بورس و اوراق بهادار در خصوص الزامات وزارت بهداشت در مجامع عمومي به اطلاع مي رساند، همراه داشتن کارت واکسن و استفاده از ماسک در طول برگزاري مجمع الزامي است. لذا کليه سهامداران محترم يا نمايندگان قانوني آنان با توجه به توضيحات فوق الذکر مي توانند به منظور اخذ برگه ورود به جلسه در روز برگزاري مجمع با در دست داشتن اصل برگه سپرده سهام و حسب مورد معرفي نامه از شخص حقوقي يا وکالت نامه رسمي و کارت ملي به محل برگزاري مجمع مراجعه فرمايند.

 

[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]