عملکرد فراتر از اهداف تعیین شده در تامین سرمایه دماوند در اوج با دمـاونـد سرمـایه‌گـذاری در بسترهای مـدرن در اوج با دمـاونـد ارتباط با ما خـدمات تـأمین مالـی در اوج با دمـاونـد ارتباط با ما
خدمات مشاور مالی تامین سرمایه دماوند طیف گسترده ای از اقدامات از انجام امور مرتبط با عرضه و پذیرش.
اطلاعات بیشتر
تامین مالی بنگاه های اقتصادی از بازار سرمایه با توجه به مزایایی که نسبت به بازار پول دارد.
اطلاعات بیشتر
تامین سرمایه دماوند خدمات مدیریت دارائی را در دو بخش سبدگردانی اختصاصی و صندوق ها ارائه می دهد.
اطلاعات بیشتر

خدمات ما

خدمات تامین سرمایه دماوند حوزه وسیعی از خدمات مالی همچون صندوق های سرمایه گذاری اختصاصی، تعهدپذیره‌نویسی، بازارگردانی و ایفای نقش اساسی در بازار اولیه، خدمات مربوط به اوراق بهادار، خدمات انواع مشاوره، ادغام و تملک، تجدید ساختار شرکت‌ها، تامین مالی شرکت‌های مخاطره‌آمیز، فعالیت در زمینه تامین مالی پروژه، ابداع و نوآوری‌های مالی و مهندسی مالی، مدیریت دارایی‌ها و بدهی‌ها، مدیریت سرمایه‌گذاری‌ها، تبدیل دارایی‌ها به اوراق بهادار و خدمات مدیریت ریسک را شامل می شود.
سرمایه گذاران بسیاری در سراسر جهان همواره فرصت های کسب بازده های بیشتر را به دلایل مختلفی مثل کمبود وقت، نداشتن اطلاعات کافی درباره فرصت‌های سرمایه گذاری موجود و … از دست می دهند. یکی از ابزارهایی که این فرصت را در اختیار سرمایه گذاران قرار می‌دهد، صندوق‌های سرمایه گذاری است.
در حال حاضر دو صندوق سرمایه گذاری سپید دماوند با نماد «سپیدما» و صندوق اختصاصی بازارگردانی لاجورد دماوند با نماد «لاجورد» فعالیت دارند که در آینده نزدیک سایر صندوق ها نیز راه اندازی خواهند شد.

درباره ما

سهامداران اصلی تامین سرمایه دماوند، شرکت مادر تخصصی مالی و سرمایه‌گذاری سینا وابسته به بنیاد مستضعفان و شرکت گسترش صنعت نوین ایرانیان وابسته به سرمایه گذاری غدیر هستند که حدود 70 درصد سهام این شرکت را در اختیار دارند.
تامین سرمایه دماوند نخستین شرکت تأمین سرمایه ای است که بر اساس اخذ مجوز تأسیس از شورای عالی بورس و اوراق بهادار از ابتدا به صورت سهامی عام به ثبت رسید و مابقی سهام شرکت نیز در تاریخ 1 بهمن 1398 از طریق پذیره نویسی در بازار فرابورس ایران به عموم عرضه شده است.

تاریخچه رویدادها